ברצלונה

<– לסיכום
תאריכים:
 30/7/15 – 31/7/15
מפה של כל המקומות בטיול: https://goo.gl/SqrVHz
דירה: 
 Angla Boutique Apartments Consell de Cent-Plaza Universitat – מומלצת

הדירה במקום טוב, מאובזרת במטבח מלא ויש גם מכונת כביסה. בדירה שני חדרי שינה וספה נפתחת.
ה WIFI יחסית חלש וכמו כן יש לשים לב לשעות של הצ'ק אין כי אחרת לא יהיה מי שיקבל אתכם ותחכו בחוץ.

Barcelona

יום חמישי – 30/7/15 – מגיעים לברצלונה

משדה התעופה לקחנו מונית (40 אירו) שזאת אופציה טובה למשפחה. אם אתם זוג אופציה יותר זולה זה לקחת אוטובוס – (http://www.aerobusbcn.com/en/lines)
כלקח מטיולי עבר, ביום הראשון אנחנו מגיעים למלון ומיד הולכים לישון, פשוט כולם עייפים, רעבים ועצבנים מהמסע המפרך. בערב התעוררנו והלכנו (כ 2 ק"מ) לראות את מזרקות הקסם (חשוב לבדוק באילו ימים ושעות הן פועלות) – Font Magica de Montjuic – מאד חביב ומלא תיירים. לאחר מכן עלינו על הגג של הקניון בנמצא בכיכר אספניה (Espanya) לתצפית על האיזור. לא צריך לשלם כסף בכדי לעלות במעלית החיצונית, פשוט אפשר להכנס לתוך הקניון. חזרנו למלון ובדרך עצרנו בסופר לקנות מצרכים לבוקר.

0040-07-30-Barcelona
תצפית מגג הקניון לכיוון המזרקות

יום שישי – 31/7/15 – ממסי לגאודי

את הנסיעות של היום עשינו ברכבת התחתית של ברצלונה, פתרון יעיל ומהיר. יש כרטיס שנקרא T10 שעולה 9.95 אירו ואפשר לנסוע איתו 10 נסיעות כאשר כמה אנשים שונים יכולים להשתמש בו. (http://www.tmb.cat/en/sistema-tarifari-integrat/-/ticket/T10). הזהרו מכייסים.
נסענו לאצטדיון של קבוצת הכדורגל של ברצלונה (קאמפ נואו) שהסיור בו, המוזיאון והביקור במגרש הם חוויה גם למי שלא מחובר לכדורגל. את כרטיסים הזמנתי מראש מהארץ. מומלץ להגיע בפתיחה.
משם נסענו לסגרדה דה פמיליה (הכנסיה המפורסמת) – את הכרטיסים עם שעות כניסה ספציפיות הזמנתי מראש וכדאי לשקול לקחת את הסיור המודרך. לא לשכוח להזמין את החלק הכי טוב בביקור שהוא העליה במעלית למגדלים וירידה ברגל.
משם נסענו לרחוב הרמבלס, רחוב ארוך, חביב וצבעוני שאנחנו עצרנו לבקר ולאכול בשוק המזון (http://www.boqueria.info/contacte-mercat.php). זאת הליכה לא קצרה בין המוני אנשים שיכולה להיות מתישה. אם מוצאים משהו יותר מעניין אפשר לוותר על החוויה.
הגענו עד הים, נחנו כמה דקות ומשם חזרנו למלון במטרו.

מבט על האיצטדיון
מבט על האיצטדיון
ירידה במדרגות מהמגדל
ירידה במדרגות מהמגדל


לאנדורה –>