בדיחות 51 עד 60

בדיחות 41 עד 50

#51 – עדות ראיה

אדם רעול פנים נכנס לבנק ובאיומי אקדח שודד את הבנק. בזמן השוד, המסכה שלו נופלת, והוא מצליח לשים אותה במהירות על פניו.
הוא פונה לפקידה שאותה שדד ושואל אותה האם היא ראתה את פניו. היא מודה שהיא ראתה, אז הוא יורה והורג אותה.
לאחר מכן הוא פונה לפקידה נוספת שיושבת לידה ושואל האם גם היא ראתה את פניו. היא אומרת שכן, אז הוא יורה גם בה והורג אותה.
לאחר מכן הוא פונה לזוג שעומד בתור מאחוריו ושואל את הגבר האם הוא ראה את פניו. "לא", משיב הגבר, "אבל אני די בטוח שאשתי ראתה".

#52 – מנהרת המוות

למרות שחיי הנישואים שלהם היו גרועים וחסרי אהבה מחליטים בני הזוג להישאר נשואים זה לזו במשך שנים. במהלך המריבות הקולניות ביניהם, מזהיר הגבר את האישה: "אם אני אמות ראשון, אני מבטיח לך שאמצא דרך לחפור למעלה והחוצה מהקבר, ואחזור לרדוף אותך לשארית חייך!".
יום אחד, האיש נפטר בפתאומיות. לאחר הקבורה, הולכת אישתו ישר לבר המקומי ומתחילה לחגוג. החברים שלה שבאו לחגוג עימה ושידעו על האיום של בעלה, שואלים אותה האם היא לא מודאגת שבעלה יחפור את עצמו החוצה מתוך הקבר ויחזור לרדוף אותה. האישה מחייכת ואומרת: "אין לי שום בעיה שהממזר הזקן יחפור. אני קברתי אותו במהופך!".

#53 – נימוסי שולחן

אישה אחת הולכת לבית של ההורים של חבר שלה לארוחת ערב. זאת הפעם הראשונה שהיא פוגשת את המשפחה שלו ולכן היא מאד מתרגשת. אחרי שהחבר מציג אותה למשפחתו כולם מתיישבים סביב לשולחן ומתחילים לאכול. כעבור רבע שעה מתחילה האישה להרגיש קצת אי נוחות בבטן, כנראה גם בגלל ההתרגשות וגם בגלל שאחד התבשילים שאכלה שהכילו כמויות נכבדות של שום.
ככל שעוברות הדקות כאב הבטן הולך ומחריף ובלית ברירה היא מחליטה לשחרר נפיחה קטנה. למרות הניסיון להסתיר, כולם בשולחן שומעים את הנפיחה.
האבא של החבר מבין שהוא צריך להציל את המצב, מסתכל על הכלב המשפחתי ששוכב מתחת לשולחן ליד האישה וצועק בקול חמור סבר: "ג'ינג'ר!".
האישה מחייכת לאבא בתודה וכולם ממשיכים לאכול. כמה דקות לאחר מכן, שוב מרגישה האישה צורך להפליץ והפעם היא מרשה לעצמה לשחרר פלוץ יותר ארוך ויותר מרעיש.
שוב האב מסתכל על הכלב וצועק: "לכל הרוחות ג'ינג'ר!".
האישה מחייכת לאבא בתודה וכולם ממשיכים לאכול. כעבור עוד כמה דקות שוב כואבת הבטן לאישה אבל הפעם היא משחררת את כל מה שיש לה ותוקעת סדרה של פלוצים רעשניים וארוכים.
האב מביט בכלב בגועל וצועק: "לכל הרוחות ג'ינג'ר, התרחק ממנה כמה שיותר מהר לפני שהיא מחרבנת עליך!"

#54 – תרומה עם מטרה

זוג נשוי מעורב בתאונת דרכים קשה שבה פניו של הבעל נכוו קשות. בזמן אשפוזם בבית החולים מגיע מנתח פלסטי לבקר אותם ומודיע לבעל כי אי אפשר להשתיל עור מהגוף שלו לפנים כי הוא רזה מדי. האישה מיד מציעה לתרום חלק מעור גופה, והרופא שבודק אותה מודיע להם כי אמנם היא תורמת מתאימה אך אפשר להשתמש רק בעור מהישבן שלה.
הבעל והאישה מסכימים לניתוח שמציע הרופא, אך מחליטים מפאת הבושה, שלא לספר על כך לאיש וגם משביעים את הרופא לכבד את סודם. הניתוח עובר בהצלחה וכולם נדהמים מהפרצוף החדש/ישן של הבעל. הוא נראה יפה יותר ממה שאי פעם היה וכל חבריו וקרוביו לא מפסיקים לגעת לו בפנים.
בערב אחרי השחרור שלו מבית החולים, בזמן ארוחת הערב פונה הבעל לאישה ואומר: "יקירתי, אני רוצה להודות לך על כל מה שעשית בשבילי. איך אני יכול להחזיר לך טובה?".
"החמוד שלי", משיבה האישה, "אני מקבלת את כל התודה שאני צריכה בכל פעם שאני רואה את האימא שלך מנשקת אותך על הלחי"."‬

#55 – ניתוח קטלני

אישה בת 54 חוטפת התקף לב בעבודה ונלקחת במהירות לבית החולים. בזמן שהרופאים נלחמים על חייה, אלוהים מתגלה לה בחלום.
"האם הגיע הזמן שלי?", היא שואלת את אלוהים.
"לא", משיב הכל יכול, "יש לך עוד 43 שנים, 3 חודשים ו 8 ימים לחיות".
לאחר ההתאוששות, האישה מחליטה להישאר בבית חולים ולעשות מתיחת פנים, שאיבת שומן, שתלים בחזה, והרמת בטן. היא אפילו משלמת לספר צמרת לבוא ולשנות את צבע השיער שלה. כשסוף סוף מגיע היום והיא משתחררת מבית החולים היא חוצה את הכביש ונדרסת על ידי אמבולנס.
היא עולה לשמיים וכשהיא פוגשת את אלוהים היא שואלת: "חשבתי שאמרת שיש לי עוד יותר מ 43 שנים לחיות? אז למה לא מנעת ממני לחצות את הכביש ולהידרס על ידי האוטובוס?"
"פשוט", השיב האלוהים, "לא זיהיתי אותך!".

#56 – עונש כבד

אישה מתעוררת באמצע הלילה ומגלה שבעלה לא ישן במיטה. היא לובשת את החלוק שלה והולכת לחפש אותו בבית. מהר מאד היא מוצאת אותו יושב ליד השולחן במטבח שותה כוס קפה, בוהה באחד הקירות ומנגב דמעה.
"מה קרה , יקירי?", היא לוחשת כשהיא פוסעת אל תוך המטבח, "למה אתה כאן בשעה כזו של הלילה?"
הבעל מסתכל לכיוונה ושואל בכובד ראש: "האם את זוכרת שלפני עשרים שנה כשיצאנו יחד היית רק בת 17?".
האישה מתרגשת מהשאלה של בעלה ואומר: "כן, אני זוכרת".
הבעל שותק לכמה דקות ואז שואל: "האם אתה זוכרת כשאבא שלך תפס אותנו במושב האחורי של המכונית שלי?".
"כן, אני זוכרת", אומרת האישה ומתיישבת לידו.
"והאם את גם זוכרת", ממשיך הבעל, "שהוא דחף רובה בפרצוף שלי ואמר 'או שאתה מתחתן איתה או שאני אשלח אותך לכלא במשך 20 שנים'?".
"כמובן שאני זוכרת", מחייכת האישה.
הבעל מנגב דמעה נוספת מהלחי ואומר: "אז היום הייתי משתחרר!"

#57 – התערבות קטלנית

גבר אחד נכנס לפאב שנמצא על גג גורד שחקים.
הוא שותה בירה להנאתו כשלפתע פונה אליו אחד השיכורים ואומר: "אני מתערב איתך, על 5000 ₪, שאני יכול לקפוץ מהגג ולחזור לפה בחזרה תוך 30 שניות".
"יאללה עוף מפה", צועק עליו הגבר, "אתה שיכור".
"מה יש לך להפסיד?", שואל השיכור, "הנה אני שם על השולחן 5000 ₪".
הגבר משתכנע וגם שם על השולחן ליד ה 5000 ₪ של השיכור, 5000 ₪ משלו.
השיכור רץ, מנתר מעל חומת המגן ונופל למטה. הגבר המום, מסתכל למטה, לא רואה כלום ובגלל שחשב שניצח שם את ידו על הערמה של ה 10000 ₪. אבל אז מופיע בדלת של הפאב השיכור.
הגבר המום והשיכור ישר מציע לו עוד התערבות דומה, הפעם על 20000 ₪. הגבר מוציא מכיסו 20000 ₪ ושם אותם ליד ה 20000 ₪ ששם השיכור. שוב השיכור רץ, מנתר מעל חומת המגן, נופל למטה ומיד מופיע בחזרה בדלת הכניסה של הפאב.
"בבקשה, תן לי לנסות ולהרוויח את הכסף שלי בחזרה", מתחנן הגבר לשיכור, "אם אתה יכול, אז גם אני רוצה לקפוץ ואם אחזור תוך 5 דקות אתה תתן לי בחזרה את כל הכסף שהתערבתי עליו".
"אין בעיה", אומר השיכור, "אני מסכים". "הגבר קופץ מהגג, מתרסק ומת.
הברמן פונה לשיכור ואומר: "סופרמן, אתה ממש חרא כשאתה שותה יותר מדי!".

#58 – עתיד מבטיח

איש נשוי נכנס לביתן של מגדת עתידות. הוא מתיישב ליד השולחן שעליו כדור בדולח ושני פמוטים עם נרות דלוקים. אחרי שהוא משלם מסתכלת מגדת העתידות לתוך הכדור שלא מפסיק להחליף צבעים.
"וואו", אומרת מגדת העתידות, "אני לא יודעת איך להגיד לך את זה בעדינות, אבל השנה אתה תהפוך לאלמן. אשתך תרצח וגופתה שתמצא זרוקה ליד הכביש המהיר".
האיש ההמום מסתכל גם הוא לתוך כדור הבדולח ואז מרים את מבטו אל מגדת העתידות ושואל בשקט: "תגידי, האם אתה יכולה להגיד לי גם האם אצא זכאי?".

#59 – חישוב כלכלי

רונן ואסף נפגשים אחרי שלא ראו אחד את השני עשרים שנה. אחרי שעה של שיחה רונן מבקש סליחה מאסף כי הוא רוצה לצאת החוצה ולעשן סיגריה.
אסף: "תגיד כמה סיגריות אתה מעשן ביום?".
רונן: "שתי חפיסות".
אסף: "כמה עולה חפיסה?".
רונן: "21 ₪".
אסף: "וכמה זמן אתה מעשן?".
רונן: "כבר קרוב לחמש עשרה שנה".
אסף מחשב בעזרת הטלפון הסלולרי שלו ואומר: "אתה מבין שבשנה אתה מוציא 15330 ₪ רק על סיגריות".
רונן: "מה שנכון, נכון".
אסף: "ואתה מבין שאפילו בלי להיכנס לחישובי אינפלציה וריבית הוצאת בחמש עשרה השנים האחרונות סכום מטורף של 229950 ₪".
רונן: "אכן".
אסף: "יא דפוק, בכסף הזה היית יכול לקנות את הג'יפ המדוגם שפנטזנו עליו לפני 20 שנה!".
רונן: "ואתה מעשן?".
אסף: "מה פתאום!".
רונן: "יש לך ג'יפ?".
אסף: "לא".
רונן: "אז תשתוק".

#60 – חצי

"מה תעשי אם אזכה בלוטו?", שואל משה את סימה אישתו.
"אני אקח חצי ומיד אעזוב אותך", עונה סימה.
משה חייך, זרק 20 ₪ על השולחן ואמר: "יופי, זכיתי ב 40 ₪ עכשיו עופי מפה"..

בדיחות 61 עד 70